אסטרטגית שיווק ויצירת תוכן

יצירת אסטרטגיית שיווק ויצירת תוכן אורגני תסייע לך כבעל עסק להבין את קהל היעד שלך ואת צרכיו, ולבנות אסטרטגיה שיווקית מותאמת אישית שתגרום לעסק שלך לצמוח ולהתפתח. בנוסף, על ידי יצירת תוכן איכותי שיתפרסם ברשתות החברתיות ובאתר שלך, נגרום לקהל להתעניין ולהישאר מחובר לעסק שלך וכל זאת באמצעות העברת המסר הנכון.

 

סרט תדמית

יצירת סרטון תדמית לקידום העסק שלך. בעזרת סרטון תדמית, ניתן להציג את המותג, להסביר את המוצרים או השירותים של העסק ולשכנע את הלקוחות לבצע פעולות מסוימות. NEW PAGE MEDIA מתמחה ביצירת סרטי תדמית מותאמים אישית, שמושכים תשומת לב ומספקים את המסר המבוקש.

 

צילומי סטילס

המטרה של NEW PAGE MEDIA היא לשלב בצילומי הסטילס שלנו את אמנות הצילום עם מטרות הלקוח. בעזרת ידע וניסיון שצברנו בעבודה עם למעלה מ450 בעלי עסקים, אנו מסוגלים להבין ולממש את רעיונותיך ולהעניק לך את התמונות שתגרמו לחוויה מרתקת ואמנותית וייצרו ערך עבור העסק שלך.

 

יצירת פרסומת וסרטוני רילס

אנו מתמחים ביצירת פרסומות שמביאות את התועלת הגדולה ביותר לעסק שלך. באמצעות עיצוב מדויק והודעה יעילה, אנו יכולים לעזור לך למשוך לקוחות חדשים ולהגדיל את המכירות שלך ולמתג בצורה הטובה ביותר. מפרסומת דיגיטלית מדהימה ועד לקמפיין פרסומי ממומן או מרכזי, אנו נמצאים איתך כל הדרך. באמצעות חשיבה יצירתית ויישום מקצועי, אנו מבטיחים לך תוצאות מרהיבות לכל תקציב.

 

צילומי פודקאסט

צילום פודקאסט הוא שירות לצילום ועריכה של תכנים לפודקאסטים באיכות מקצועית ואמנותית. השירות כולל גם הפקת וידאו, מיקור טכני ועריכת תכנים על מנת ליצור חווית צפייה איכותית ומקצועית לצופים של הפודקאסט. אנו נתאם פגישה מראש כדי לדבר על הצילום ולתאם את איכות התוצאה.

 

פגישת ייעוץ עסקית

פגישת ייעוץ עסקית היא הזדמנות לקבל ייעוץ מקצועי ויעיל במגוון תחומים עסקיים. .הפגישה מתאימה לבעלי עסקים שעושים שיווק בעצמם ומחפשים הכוונה כמו כן ניתן לקבוע פגישה המיועדת ליוצרי תוכן/צלמים שמחפשים הכוונה מקצועית, טכנית או בנושאים הקשורים לתכנון אסטרטגיה שיווקית